Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a wraz z nimi chęć wspólnego przebywania, kolędowania, dobroci i radości. Klasa 4E zorganizowała swoją wigilię, aby już ostatni raz w tej szkole podzielić się wspólnie opłatkiem i życzyć sobie wszystkiego co najlepsze. Każdy zaangażował się we wspólny poczęstunek, przygotowując przepyszne potrawy wigilijne. Był barszcz z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami, ryba, wspaniałe ciasta, kolędy i życzenia.

To bardzo ważne i cenne chwile w życiu młodych ludzi, lekcja tradycji, kultywowania tego co nas wyróżnia na tle innych narodów, w przeżywaniu Świąt Narodzenia Pana.

Dzielimy się naszą radością z innymi, życząc wszystkim wspaniałych chwil w gronie najbliższych.

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.