Środa była dla uczniów ZSP 3 "Dniem Dresa". Niektórzy potraktowali ten dzień wyjątkowo poważnie. Prym wiódł tradycyjny SZARY dres z wypchanymi kolanami, bluzy typu bomberki, u Panów dodatkowo na szyjach pojawiły się srebrne łańcuchy, czy tez ostentacyjnie trzymane kluczyki do BMK-i. Panie podkreśliły swoje wdzięki leginsami, do tego wdziały klapki japonki pięknie eksponujące stopę w grubej skarpecie lub klapki nocne tzw. "puszki". Dużą uwagę publiczności zwrócił czarny, śliski dres z trzema paskami oraz rozpinanymi błyskawicznie nogawkami. Ważnym elementem stylizacji okazały się kominiarki, kaszkietówki, okulary przeciwsłoneczne. Młodzież czuła się dzisiaj bardzo swobodnie i stylowo. Królem Dresu został Paweł Szozda, a Królową Wiktoria Garbal. Serdecznie gratulujemy!!!