Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

Konto Rady Rodziców

Kwota ubezpieczenia na rok szkolny 2019/2020 wynosi - 50 zł

Klasy pierwsze wpisowe na Radę Rodziców - 100 zł

W klasach II, III, IV Technikum oraz II, III LO - wysokość składki na Radę Rodziców ustalona podczas zebrania z rodzicami.

Uwaga! W tytule przelewu (wpłaty) należy wpisać klasę, imię i nazwisko ucznia oraz na jaki fundusz lub cel. Preferowaną formą dokonywania wpłat jest przelew bankowy.

Samorząd Uczniowski zaprasza na spotkanie organizacyjne dla osób chcących podjąć współpracę z SU lub Sekcją Wolontariatu w roku szkolnym 2019/20.

• Tematyka zebrania: zaplanowanie działań SU i przygotowanie wyborów na przewodniczącego SU.
  • Termin spotkania: 18 września 2019 (środa), duża przerwa.
  • Miejsce: aula szkolna.

Podczas tegorocznej odsłony akcji Narodowe Czytanie, która miała miejsce 7 września, Para Prezydencka zaproponowała do czytania  Nowele polskie. Prezydent Andrzej Duda z Małżonką dokonali wyboru z ponad stu propozycji tytułów przesłanych do Kancelarii Prezydenta.

1. Dobra pani – Eliza Orzeszkowa;
  2. Dym – Maria Konopnicka
  3. Katarynka – Bolesław Prus
  4. Mój ojciec wstępuje do strażaków (ze zbioru: Sanatorium pod Klepsydrą) – Bruno Schulz
  5. Orka – Władysław Stanisław Reymont
  6. Rozdzióbią nas kruki, wrony… – Stefan Żeromski
  7. Sachem – Henryk Sienkiewicz
  8. Sawa (z cyklu: Pamiątki Soplicy) – Henryk Rzewuski

Czytaj więcej: Narodowe czytanie

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu serdecznie zaprasza Rodziców uczniów wszystkich klas na zebrania, które odbędą się 11 i 12 września 2019 r.

• KLASY I (wszystkie oddziały). Zebranie z rodzicami w dniu 11.09.2019 r. - spotkanie z dyrekcją szkoły godz.16:30 w auli szkolnej.

Harmonogram przydziału sal na zebranie z Wychowawcami tutaj

• KLASY II – III LO; II – IV Technikum.  Zebranie z rodzicami w dniu 12.09.2019 r. - spotkanie z dyrekcją szkoły godz.16:30 w auli szkolnej.

Harmonogram przydziału sal na zebranie z Wychowawcami tutaj