Z miłości do siatkówki 15 lutego 2024r. odbył się w naszej szkole I Walentynkowy Turniej Mikstów Siatkarskich.

Zawody otworzył Dyrektor Szkoły p. Waldemar Pawełczuk, życząc wszystkim wspaniałej sportowej rywalizacji. I tak też było. Był to fantastyczny i emocjonujący turniej, gdzie 20 zespołów stworzyło wyjątkową atmosferę. W trakcie turnieju rozegrano 48 meczów, które wyłoniły zwycięzców.

Klasyfikacja końcowa:

Kłym Paulina  3S,  Magdziarz Mateusz  3S

Kułaj Gabriela  1S,  Różycki Krystian  1S

Bednarczyk Kamila  2S,  Zawadzki Jakub  2S

IV miejsce

Sykała Natalia  3S,  Gacki Mateusz  3S

Wszystkie pary zasłużyły na uznanie, bez względu na końcową klasyfikację. Gratulacje dla Wszystkich laughing

Po zawodach Wicedyrektor Szkoły p. Adrian Maziarczuk wręczył najlepszym zawodnikom nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze podarowane przez Piekarnie „Jutrzenka”.

Fotograf: Michał Olejarczuk  2A

Podziękowanie za pomoc w sędziowaniu dla p. Romana Blonki

Organizator: Mieczysław Biernacki

Po ponad czterech miesiącach wzmagać Klasowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP Nr 3 w Zamościu został zakończony, uczestniczyło w nim blisko 200 uczniów z naszej szkoły. Najpierw klasy rozgrywały swoje mecze w czterech grupach, a do ¼ finału awansowały po dwa najlepsze zespoły.

Gr. A

4E

3F

3S

1C

pkt.

4E

9pkt

3F

3pkt

3S

6pkt

1C

0pkt

IV

Czytaj więcej: Klasowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP Nr 3 w Zamościu został

15 marca odbyło się spotkanie z absolwentem naszej szkoły, ultrakolarzem Pawłem Woronowiczem. Nasz gość opowiadał o tym czym jest ultrakolarstwo i jakie trudności i wyrzeczenia są potrzebne by uprawiać tą trudną dyscyplinę. Pan Paweł  mówił również o pokonywaniu barier  i chorobie jakiej doświadczył a także problemach z jakimi się spotykał w trakcie swojej przygody z kolarstwem wyczynowym.

Samorząd Uczniowski ogłasza dzień 20 marca „Dniem bez plecaka”.🎒 Przynieście Wasze książki i szkolne przybory w czymkolwiek, tylko nie w plecaku. Czekamy na Wasze kreatywne pomysły!

Katarzyna Cybulska-Basaj

Ósmoklasisto! Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem przyszłej szkoły, Elektryk ma dla ciebie super ofertę.

Zapraszamy wszystkich tegorocznych ósmoklasistów do odwiedzenia ZSP nr 3 w Zamościu 21 marca podczas naszego dnia otwartego! Chcemy podzielić się z Wami naszą ofertą edukacyjną na nadchodzący rok szkolny 2024/2025. Przyjdźcie i przekonajcie się, że wybierając Elektryk, nie wrócicie do domu z pustymi rękoma! Czeka na Was, loteria fantowa, która przyniesie Wam mnóstwo zabawy i radości. To również doskonała okazja, abyście mogli poznać nas bliżej i zasięgnąć informacji o naszej szkole. Dołączcie do naszego wyjątkowego wydarzenia i odkryjcie świat możliwości, który czeka na Was w ZSP nr 3 przy ulicy Hetmana Jana Zamoyskiego 62 w Zamościu!

W roku szkolnym 2024/2025 ZSP Nr 3 ogłasza nabór do następujących typów szkół:

IV Liceum Ogólnokształcące:

• klasa psychologiczno - społeczna
  • klasa sportowa o specjalności piłka nożna i piłka siatkowa,
Technikum Nr 3:
  • technik elektronik
  • technik elektryk
  • technik informatyk
  • technik programista
Szczegóły na naszej stronie internetowej: www.zsp3zamosc.pl w zakładce rekrutacja.

Pozdrawiam Marek Banach