Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu serdecznie zaprasza Rodziców uczniów wszystkich klas na zebranie, które odbędzie się w dniu 24 stycznia 2019 r.

  • 16:00 -17:00 Zebrania z wychowawcami

Harmonogram przydziału sal na zebranie z wychowawcami tutaj

  • 17:00 – 18:00 Konsultacje z nauczycielami.

Harmonogram przydziału sal na konsultacje z nauczycielami tutaj

III Olimpiada Statystyczna - Etap okręgowy

9 stycznia 2019 r. na Wydziale Ekonomicznym UMCS w Lublinie odbył się etap okręgowy III Olimpiady Statystycznej. W zawodach rywalizowało ze sobą kilkudziesięciu uczniów wszystkich typów szkól ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego.  

Naszą szkołę reprezentowali: Patryk Jacuniak i Michał Rudy, uczniowie klasy czwartej technikum w zawodzie technik informatyk.  

Patryk Jacuniak zajął wysokie 11 miejsce w zawodach okręgowych Olimpiady Statystycznej organizowanej przez Główny Urząd Statystyczny i Polskie Towarzystwo Statystyczne. 

Jest to olimpiada interdyscyplinarna wykraczająca poza podstawę programową szkoły średniej, której celem jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych oraz stymulowanie aktywności w zakresie kompetencji interpersonalnych młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. 

 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. 

Opiekunem młodzieży była pani Jolanta Czochra.

13 stycznia 2019 roku odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem był zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali udzielających pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Do akcji włączyła się również nasza młodzież jako wolontariusze sztabu WOŚP numer 892.

 

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.