Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

31 marca 2020r. w naszej szkole z okazji obchodów 100-lecia szkoły, odbędzie się trójfazowy TURNIEJ TECHNICZNO-PRZYRODNICZY „ELEKTRYKA PRĄD NIE TYKA”. Konkurs jest kierowany do uczniów szkół podstawowych z Zamościa i okolic. Uczestnicy konkursu na poszczególnych fazach turnieju będą mogli się wykazać nie tylko wiedzą o elektryczności, ale przyjdzie im się również zmierzyć z zadaniem doświadczalnym. Szczegóły rywalizacji w regulaminie turnieju i na stronie www.turniej3fazowy2020.eeu.pl. Udział w takim turnieju, to nie tylko nauka, ale też dobra zabawa.

ZAPRASZAMY!!!

Regulamin

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

 

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.